عجیب است

عجیب است که ؛

پس از گذشت یک دقیقه به پزشکی اعتماد می کنیم !

بعد از گذشت چند ساعت به کلاهبرداری !
بعد از چند روز به دوستی !
بعد از چند ماه به همکاری !
بعد از چند سال به همسایه ای ...

اما بعد از یک عمر به خدا اعتماد نمی کنیم !

دیگر وقت آن رسیده که اعتمادی فراتر آنچه می بایست را به او ببخشیم
او که یگانه است و شایسته ...

 

/ 4 نظر / 33 بازدید
غزل

باید ایمان از ته قلب باشه ن گفتنی.... دوسداشتی ی سربزن.... .............. تنم به لرزه می افتد وقتی که میگویی : برو به زندگیت برس مگر نمیدانی که تو همه ی زندگی منی؟؟؟؟

باران

خدای من چطور صدات کنم که من " منم" و چطور ازت نا امید بشم که تو " تویی " خدای من وقتی ازت چیزی نخواستم بهم دادی کیو میتونم پیدا کنم که ازش چیزی "بخوام و بهم بده " خدای من وقتی صدات نزدم جوابمو دادی کیو میتونم پیدا کنم که صداش کنم و "جوابمو بده " خدای من اون موقعی که پشتت نیومدم و زاری نکردم به من رحم کردی کیو میتونم پیدا کنم که پیشش "ضجه بزنم و بهم رحم کنه" چطور میشه به مهربون ترین مهربونا اعتماد نکرد ؟؟؟

باران

اما و چرا نداره هر چیز در جایگاه خودش با ارزش و قشنگه شک نداشته باش خدا هم اینجوری خشنودتره آخه اون اصلا خود خواه نیست.

باران

.بر این معتقدم که بدون حکمت خداوند حتی برگی از درخت نمیوفته . و موافقم با فرمایشت در مورد توجیه کردن برخی آدما که این اشخاص رو به راحتی میشه با چند بار نشست وبرخاست باهاشون اونهارو شناخت . و این انصاف نیست همه رو با این کلمه محکوم کنیم و از خواسته هاشون محرومشون کنیم و این دقیقا میشه عکس فرمایش شما یعنی توجیه کردن خودمون برای فرار از خواسته های معقول اطرافیانمون البته باز هم تاکید میکنم "با توجه به شناختی که ازشون داریم " [خجالت]