جهنم


کسی چه میداند ؟!

شاید این جهان ؛ جهنم سیاره ای دیگر باشد ...

 

/ 5 نظر / 31 بازدید
فصل رفتن

درسته پیام .هر کدوم از ما یه شازده کوچولو تو درونمونه که سیاره های زیادی رو طی می کنه شاید یک سیاره که رسیدیم همینی باشه که می گی!

باران

شاید[متفکر] شاید هم بهشت[متفکر] به نظرت اگه اینجوری باشه کدوم یکی باشه بهتره عزیزم و چرا ؟[گل]

فصل رفتن

عشق را وارد كلام كنيم تا به هر عابري سلام كنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام كنيم هركجا اهل مهر پيدا شد ما در اطرافش ازدحام كنيم چشم ما چون به سروسبز افتاد بهرتعظيم او قيام كنيم گل و زنبور، دست به دست دهند تا كه شهد جهان به كام كنيم اين عجايب مدام دركارند تا كه ما شادي مُدام كنيم شُهره زنبور گشته است به نيش ما ازو رفع اتهام كنيم علفي هرزه نيست در عالم ما ندانيم و هرزه نام كنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام كنيم «سالكا» اين مجال اندك را نكند صرف انتقام كنيم در عمل بايد عشق ورزيدن گفتگو را بيا تمام كنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام كنيم.

باران

پیام جان فکر و اندیشت قشنگه مثل همیشه . این به اصطلاح بهشت و جهنمای زمینی که درست .همه یه جورایی تجربه اش میکنیم و وقتی سمت کاری.چیزی یا کسی میریم به تصور خوب بودن و دلخواه بودن جذب اون میشیم حالا اون به قول شما بهشت وجهنمشو زمان میخواد تا بفهمیم. "همیشه زندگیت پر از بهشت حالا هر تصوری که ازش داری." اما منظور من بهشت و جهنم فیزیکی حال نبود عزیز. [گل]

sedaye biseda

من ندیدم بیدی، سایه اش را بفروشد به زمین. رایگان می بخشد، نارون شاخه خود را به کلاغ شاید هم . شاید هم نه. کسی چه می داند! زندگی را باید بوئید مثال گلی سرخ که می دانی ساعتی دیگر پژمرده خواهد شد.